Co słychać u Śnieżynek? cz. 1

Poniżej prezentujemy pierszą część relacji dzieci z pobytu w domu.

„Ola bardzo tęskni za Przedszkolem, pozdrawia wszystkie Panie, Panią Kasię, Panią Beatkę, Panią Mirkę, Panią Dorotkę, Panią Karolinkę, Panią Asię.(…)”

„Ola maluję, śpiewa piosenki, szyła nawet maseczkę bo chce znowu pobawić się z dziećmi.  Robiła Marzannę i sądziła cebulkę. Brała również udział w rodzinnym konkursie na Palmę (…)”

„Lilka bardzo tęskni za przedszkolem, dziećmi i Paniami L

„(…)podczas zabaw udaje, że np. dzwoni do Pani Kasi albo Pani Beatki :D na szczęście zdążyłyśmy odebrać zdjęcia z baliku i często je oglądamy a Lila pokazuje dzieci na zdjęciu i mówi, jak mają na imię.”„Chętnie ćwiczy ze mną angielskie słówka i piosenki (…)”

„W cieplejsze dni korzystamy z balkonu albo podwórka, gdzie mamy piaskownicę i zjeżdżalnie a niedługo rozłożymy trampolinę, żeby było gdzie spożytkować nadmiar energii(…)”

Piotruś

„Dziękujemy za propozycję zabaw, piosenek, chętnie korzystamy i uczymy się J,korzystamy z pogody w ogrodzie, odkrywamy budzącą się do życia przyrodę ale tez czynnie pokazujemy jak dbać o rośliny(…)”

„ Szczególnie podobał nam się wierszyk z paluszkami w schowanej dłoni rodzica i bajeczka wielkanocna(…)”. „(…) aktywności- nie wszystkie da się udokumentować ,np słuchania audiobooków, wśród których króluje u Franka kot Filemon oraz Kazik (czyli Kazimierz Nowak przemierzający Afrykę rowerem) :)”.

„Gabi wie, że jest choroba i nie może chodzić do przedszkola, ale mimo to codziennie się pyta: "mamo kiedy pójdę do przedszkola, ja przecież chora nie jestem...tak wiem jest choroba” rozumie ale...(…). „Czytam Gabi w formie listu to co Panie przesyłacie, słucha i bardzo sie cieszy”.