Co słychać u Śnieżynek? cz. 2

Poniżej prezentujemy drugą część relacji dzieci z pobytu w domu.

GABRYSIA
„Witamy Panie
Za nami już kolejny tydzień, w którym jesteśmy w domu. Gabrysia jak zwykle czekała na list od Pan z przedszkola. Każdego dnia czytałam co trzeba zrobić, nie zawsze zdążyliśmy wykonać zadania,bo nie ukrywam na dworze piękna pogoda i większość czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu.
Gabi bardzo tęskni za koleżankami i kolegami. Ostatnio czytałam to co Panie wstawiły na stronie oglądaliśmy zdjęcia- też było bardzo sympatycznie.
W załączniku przesyłam zdjęcia.
Gabrysia ściska wszystko Panie i życzy zdrówka
Pozdrawiamy
Gabi z mamą”

OLIWKA
„Oliwka rozpoczęła tydzień pracowicie. Przeszczęśliwa, bo biedroneczka chodziła jej po rączce.
Pozdrawiamy  ”

ZOSIA G.
„Witamy serdecznie kochane Panie,

bardzo miło Nam, że myślicie o przedszkolakach. Zosia też tęskni i pozdrawia. Dziekujemy za propozycje zabaw, z których korzystamy.

W naszym przypadku fajnie wyszła zabawa z dniem KROWY. Zrobiliśmy konkurs na rysunek krowy (oczywiście ten ładniejszy rysunek jest Zosi ;)). Następnie Zosia zgadywała jakie produkty z mleka mamy w lodówce i omawialismy przy okazji właściwości mleka.

Bawiliśmy sie w rozpoznawanie produktów po zapachu. Udało sie rozpoznać wszystkie produkty, czyli aż trzy :)

Dodatkowo rysowaliśmy palemki, zdobilismy pisanki oraz organizowaliśmy wyścigi z jajkiem. Nie udało sie namówić Zośki żeby trzymała łyżkę jedną ręką ale Zosia była i tak zadowolona. Z wytłaczanek po jajkach zrobiliśmy mini zoo.
Zosia codziennie angażuje się w domowe obowiazki jak sprzatanie, gotowanie, prace w ogrodzie. Małym sukcesem była również zamiana rowerka biegowego na rowerek trójkołowy na pedały. Jak na razie jeździmy wyłącznie  po tarasie i ogrodzie.
W załączeniu przesyłamy kilka zdjęć i filmików.
Życzymy dużo zdrowia.

Pozdrawiamy”