Dzień Kobiet

Powiększ Dodano: 2019-03-12 16:12:18 Zobacz galerię

W przedszkolu niezwykle uroczyście obchodzi się święto wszystkich dziewczynek. W tym roku uroczystość przygotowała grupa Słoneczek i był to spektakl muzyczny; dziewczynki-kwiatki tańczyły do muzyki z repertuaru klasycznego. Pomysłowa aranżacja ( dziewczynki jako kwiatki wiosenne "rosły'' w doniczkach podlewane przez chłopców- ogrodników) nawiązywała do pory roku - wiosną powoli wzrasta w naturze to, co piękne i urokliwe. Każda dziewczynka otrzymała tego dnia upominek, a nauczycielki - laurkę z życzeniami.

Wszystkim mamusiom naszych dziewczynek składamy serdeczne życzenia- radości i uśmiechu na każdy dzień!

© 2019 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio