IV Festiwal Piosenki Angielskiej

Powiększ Dodano: 2019-05-13 13:13:59 Zobacz galerię

8 maja 2019 roku odbył się IV Festiwal Piosenki Angielskiej "Let's sing a song". Organizatorem było Przedszkole nr 1, konkurs odbywał się w gościnnych progach Ośrodka Kultury w Luboniu. Patronat honorowy nad konkursem objęła Burmistrz Miasta Luboń Małgorzata Machalska. Jego celem było przybliżenie dzieciom w wieku przedszkolnym języka i kultury angielskiej oraz rozwijanie talentów wokalno-artystycznych. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki, dla najlepszych przygotowano puchary i medale. Umiejętności dzieci oceniały: pani Agata Andrzejczak – specjalista ds. promocji w Urzędzie Miasta Luboń, pani Dorota Zielewicz – dyrektor Przedszkola nr 1 oraz pani Beata Łakomy – dyplomowana nauczycielka języka angielskiego.

Udział w festiwalu wzięły następujące przedszkola:

Przedszkole Calineczka – wyróżnienie w konkursie

Przedszkole nr 1 - I miejsce w konkursie

Przedszkole nr 5 – II miejsce w konkursie

Przedszkole Czarodziejski Ogród -  III miejsce w konkursie

Przedszkole Tajemnicza Wyspa – wyróżnienie w konkursie

Wszystkim przedszkolakom gratulujemy występów, a nauczycielom i opiekunom dziękujemy za zaangażowanie! Było nam bardzo miło spotkać sie ponownie na festiwalu. Dyrektorowi Ośrodka Kultury pani Reginie Górniaczyk i pracownikom ośrodka serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w organizowaniu tego przedsięwzięcia.

Iwona Kmiecik

© 2019 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio