Pogodne Przedszkole w Luboniu

Jadłospis

MENU – przedszkole 2.11-30.11

PIĄTEK 2.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, PASTA Z RYBY WĘDZONEJ Z NATKĄ PIETRUSZKI

OGÓREK KISZONY, OGÓREK ZIELONY, SZCZYPIOREK /1,4,7/

HERBATA OWOCE LEŚNE

II ŚNIADANIE: JOGURT NATURALNY Z MUSLI, MUS OWOCOWY /1,7/

OBIAD: ZUPA JARZYNOWA /9/

PIEROGI Z SEREM I OWOCAMI, SOS JOGURTOWO MALINOWY, MARCHEWKA /1,7/

PONIEDZIAŁEK 5.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, SZYNKA DROBIOWA, SER ŻÓŁTY, OGÓREK ZIELONY,

OGÓREK KISZONY, PAPRYKA /1,7/

HERBATA ROOIBOS

II ŚNIADANIE: KISIEL OWOCOWY, JABŁKO

OBIAD: POMIDOROWA Z RYŻEM JAŚMINOWYM /9/

MAKARON TAGLIATELLE Z MARCHEWKĄ I BROKUŁAMI W SOSIE ŚMIETANOWYM) /1,7/

LEMONIADA

WTOREK 6.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, TWAROŻEK ZE SZCZYPIORKIEM, POWIDŁA ŚLIWKOWE,

OGÓREK ZIELONY, POMIDOR , PAPRYKA /1,7/

NAPAR MELISA Z KOPREM WŁOSKIM

II ŚNIADANIE: KASZKA MANNA NA MLEKU Z SOSEM WIŚNIOWYM/1,7/

OBIAD: ROSÓŁ DROBIOWY Z WARZYWAMI I MAKARONEM /1,9/

PIEROGI Z SEREM SOS JOGURTOWY Z CZERWONĄ PORZECZKĄ SURÓWKA Z MARCHEWKI /1,7/

KOMPOT Z OWOCÓW LEŚNYCH

ŚRODA 7.11

ŚNIADANIE: BUŁKA GRAHAMKA, MASŁO, PAZTET DROBIOWO-WARZYWNY, OGÓREK KISZONY,

PAPRYKA /1,7/

NAPAR MIĘTA Z CYTRYNĄ

II ŚNIADANIE: JABŁKO, GRUSZKA, WAFLE RYŻOWE Z DŻEMEM TRUSKAWKOWYM

OBIAD: KRUPNIK Z KASZĄ PĘCZAK I NATKĄ PIETRUSZKI /1,9/

KOTLET MIELONY, PUREE ZIEMNIACZANE Z CEBULKĄ, SURÓWKA Z BIAŁEJ KAPUSTY Z MARCHEWKĄ

JABŁKIEM I KUKURYDZĄ /7/

HERBATA ROOIBOS POMARAŃCZOWA

CZWARTEK 8.11

ŚNIADANIE: CHLEB ŻYTNI, MASŁO, PASTA HUMMUS, SER ŻÓŁTY, OGÓREK ZIELONY , POMIDOR /1,7/

KAKAO NA MLEKU

II ŚNIADANIE: PŁATKI RYŻOWE Z PRAŻONYM JABŁKIEM I CYNAMONEM /7/

OBIAD: KALAFIOROWA Z FASOLKĄ SZPARAGOWĄ/9/

FILET Z KURCZAKA DUSZONY W SOSIE POROWO KOPERKOWYM , KASZA JĘCZMIENNA , SURÓWKA

Z BURACZKÓW Z NATKĄ PIETRUSZKI /1/

KOMPOT WIELOOWOCOWY

PIĄTEK 9.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, JAJKO GOTOWANE, SER ŻÓŁTY, RZODKIEWKA,

SZCZYPIOREK, OGÓREK ZIELONY /1,3,7/

NAPAR Z RUMIANKU

II ŚNADANIE: JOGURT NATURALNY Z SOSEM DAKTYLOWYM /7/

OBIAD: OGÓRKOWA Z ZIEMNIAKAMI /9/

PULPETY Z RYBY , ZIEMNIAKI GOTOWANE Z KOPERKIEM, SURÓWKA Z KAPUSTY KISZONEJ JABŁKA I

MARCHEWKI /3/

KOMPOT Z JABŁEK, GRUSZEK I ŚLIWEK

PONIEDZIAŁEK 12.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, KIEŁBASKA PARZONA, OGÓREK ZIELONY, OGÓREK

KISZONY, PAPRYKA, /1,7/

II ŚNIADANIE: PŁATKI OWSIANE Z ŻURAWINĄ I KOKOSEM /1,7/

OBIAD: BARSZCZ Z JARZYNAMI/9/

GULASZ WARZYWNY Z CZERWONĄ FASOLKĄ, PYZY DROŻDŻOWE, OGÓREK KISZONY /1,7/

LEMONIADA

WTOREK 13.11

ŚNIADANIE: BUŁKA GRAHAMKA, MASŁO , TWAROŻEK WANILIOWY, KONFITURA Z CZARNEJ

PORZECZKI, OGÓREK ZIELONY

KAKAO NA MLEKU /1,7/

II ŚNIADANIE: JABŁKO, BANAN, CHRUPKI KUKURYDZIANE

OBIAD: DYNIOWO POMIDOROWA Z KASZĄ JAGLANĄ/9/

KOTLET SCHABOWY W DELIKATNEJ PANIERCE ZIEMNIAKI GOTOWANE Z KOPERKIEM SURÓWKA Z

KISZONEJ KAPUSTY Z JABŁKIEM I NATKĄ PIETRUSZKI /1,3/

KOMPOT WIELOOWOCOWY

ŚRODA 14.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO ŻYTNI, MASŁO, PASTA RYBNA, SER ŻÓŁTY, OGÓREK KISZONY,

RZODKIEWKA, SZCZYPIOR /1,7/

NAPAR Z KWIATÓW CZARNEGO BZU

II ŚNIADANIE: PŁATKI KUKURYDZIANE NA MLEKU Z RODZYNKAMI /7/

OBIAD: ROSÓŁ DROBIOWY Z JARZYNAMI I KASZKĄ /1,9/

MAKARON W SOSIE POMIDOROWYM Z SEREM MOZZARELLA WARZYWA DO CHRUPANIA: OGÓREK

ZIELONY, MARCHEWKA /1,7/

NAPAR Z LIPY I MALINY

CZWARTEK 15.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, PASZTET DROBIOWO-WARZYWNY, SER BIAŁY KROJONY,

OGÓREK KISZONY, OGÓREK ZIELONY, POMIDOR /1,7/

NAPAR KOPER WŁOSKI Z IMBIREM

II ŚNIADANIE: JOGURT NATURALNY Z MUSEM OWOCOWYM, CHRUPKI KUKURYDZIANE, JABŁKO,

MARCHEW /7/

OBIAD: GROCHÓWKA /9/

FILET Z KURCZAKA W PANIERCE KUKURYDZIANEJ PUREE ZIEMNIACZANE Z KOPERKIEM MIZERIA Z

OGÓRKÓW/1,7/

KOMPOT Z OWOCÓW LEŚNYCH

PIĄTEK 16.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, JAJECZNICA ZE SZCZYPIORKIEM , OGÓREK ZIELONY,

POMIDOR /1,3,7/

KAKAO NA MLEKU /7/

II ŚNIADANIE: KISIEL OWOCOWY, ŚLIWKI

OBIAD: POMIDOROWA Z MAKARONEM /1,9/

NALEŚNIKI, SEREK WANILIOWO BRZOSKWINIOWY, SOS WIŚNIOWY /1,3,7/

KOMPOT Z JABŁEK I ŚLIWEK

PONIEDZIAŁEK 19.11

ŚNIADANIE: CHLEB ŻYTNI, MASŁO, SZYNKA DROBIOWA, TWARÓG Z RZODKIEWKĄ, OGÓREK KISZONY,

OGÓREK ZIELONY, SZCZYPIOREK /1,7/

NAPAR MIĘTA Z MELISĄ

II ŚNIADANIE: KASZKA KUKURYDZIANA NA MLEKU Z SOSEM MALINOWYM /7/

OBIAD: ZUPA JARZYNOWA

LECZO JESIENNE Z KUKURYDZĄ I DYNIĄ, KLUSKI ŚLĄSKIE, OGÓREK KISZONY /1/

LEMONIADA

WTOREK 20.11

ŚNIADANIE: BUŁKA GRAHAMKA, MASŁO, PASTA RYBNA Z POMIDORAMI, SER ŻÓŁTY, OGÓREK

KISZONY, PAPRYKA /1,4,7/

NAPAR Z LIPY

II ŚNIADANIE: JABŁKO, GRUSZKA, MARCHEW, WAFLE RYŻOWE Z DŻEMEM WIŚNIOWYM

OBIAD: BARSZCZ UKRAIŃSKI /9/

FILET Z KURCZAKA W PANIERCE SEZAMOWEJ, PUREE ZIEMNIACZANE, GOTOWANA MARCHEWKA

/1,3,7/

KOMPOT WIELOOWOCOWY

ŚRODA 21.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, PASTA JAJECZNA, POWIDŁA ŚLIWKOWE, RZODKIEWKA,

SZCZYPIOREK, PAPRYKA /1,3,7/

NAPAR LIPA Z MALINĄ

II ŚNIADANIE: BUDYŃ ŚMIETANKOWY Z SOSEM OWOCOWYM /7/

OBIAD: ZUPA: KRUPNIK Z KASZĄ JĘCZMIENNĄ /1,9/

PIECZEŃ WIEPRZOWA W SOSIE, KASZA GRYCZANA, SURÓWKA Z BURACZKÓW I JABŁEK

HERBATA ROOIBOS POMARAŃCZOWA

CZWARTEK 22.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, PASTA HUMMUS Z POMIDORAMI, SZYNKA DROBIOWA,

POMIDOR,OGÓREK KISZONY, OGÓREK ZIELONY, PAPRYKA /1,7/

NAPAR KOPER WŁOSKI Z CYNAMONEM

II ŚNIADANIE: PŁATKI RYŻOWE NA MLEKU Z BANANEM I ŻURAWINĄ

OBIAD: KAPUŚNIAK Z KISZONEJ I SŁODKIEJ KAPUSTY/9/

KNEDLE ZE ŚLIWKĄ SOS WANILIOWO JOGURTOWY/1,3,7/

KOMPOT Z OWOCÓW LEŚNYCH

PIĄTEK 23.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, JAJECZNICA ZE SZCZYPIORKIEM, OGÓREK ZIELONY,

POMIDOR /1,3,7/

HERBATA ROIBOOS

II ŚNIADANIE: JOGURT NATURALNY Z MUSLI, PESTKI DYNI, JABŁKO, /1,7/

OBIAD: JARZYNOWA Z BROKUŁAMI /9/

FILET Z RYBY W DELIKATNEJ PANIERCE, GOTOWANE ZIEMNIAKI Z KOPERKIEM, SURÓWKA Z BIAŁEJ

KAPUSTY MARCHEWKI I JABŁKA/1,3,4/

KOMPOT Z JABŁEK I ARONII

PONIEDZIAŁEK 26.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO ŻYTNI, MASŁO, SZYNKA DROBIOWA, SER ŻÓŁTY, SZCZYPIOREK OGÓREK

KISZONY /1,7/

NAPAR LIPA Z MALINĄ

II ŚNIADANIE: KISIEL OWOCOWY, JABŁKO, GRUSZKA, CHRUPKI KUKURYDZIANE

OBIAD: ZUPA : OGÓRKOWA Z ZIEMNIAKAMI KOPERKIEM /9/

MAKARON SPAGHETTI Z SOSEM POMIDOROWYM Z KUKURYDZĄ I GROSZKIEM WARZYWA DO

CHRUPANIA: /OGÓREK ZIELONY, MARCHEWKA / /1/

LEMONIADA

WTOREK 27.11

ŚNIADANIE: BUŁKA GRAHAMKA, MASŁO, PASTA JAJECZNA ZE SZCZYPIORKIEM, DŻEM

TRUSKAWKOWY, OGÓREK ZIELONY, PAPRYKA /1,3,7/

NAPAR MELISA Z KOPREM WŁOSKIM

II ŚNIADANIE: JOGURT NATURALNY Z MUSEM Z JABŁEK I GRUSZEK

OBIAD: ZUPA: POMIDOROWA Z RYŻEM/9/

DOMOWY KOTLET MIELONY ZIEMNIAKI GOTOWANE FASOLKA SZPARAGOWA /1,3/

KOMPOT Z OWOCÓW LEŚNYCH I JABŁEK

ŚRODA 28.11

ŚNIADANIE: CHLEB ŻYTNI, MASŁO, TWARÓG Z OLEJEM LNIANYM I KOPERKIEM, PASTA Z KURCZAKA

OGÓREK KISZONY, RZODKIEWKA, PAPRYKA /1,7/

HERBATA OWOCE LEŚNE

II ŚNIADANIE: KASZKA MANNA NA MLEKU Z SOSEM OWOCOWYM /1,7/

OBIAD: ZUPA: ROSÓŁ DROBIOWY Z JARZYNAMI I MAKARONEM/1,9/

GOTOWANY FILET Z KURCZAKA, RYŻ, SOS SZPINAKOWO ŚMIETANOWY, SURÓWKA Z BURACZKÓW

/7/

KOMPOT Z JABŁEK I ŚLIWEK

CZWARTEK 29.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, PASZTET DROBIOWO-WARZYWNY, PASTA

ORZECHOWO-CZEKOLADOWA, OGÓREK ZKISZONY /1,7,8/

NAPAR Z LIPY

II ŚNIADANIE: JABŁKO, GRUSZKA, MARCHEW, WAFLE RYŻOWE Z MIODEM

OBIAD: ZUPA : KRUPNIK Z KASZĄ PĘCZAK I NATKĄ PIETRUSZKI /1,9/

PIECZONA PAŁKA KURCZAKA PUREE ZIEMNIACZANE MARCHEWKA Z GROSZKIEM

NAPAR Z RUMIANKU I DZIKIEJ RÓŻY

PIĄTEK 30.11

ŚNIADANIE: CHLEB PSZENNO-ŻYTNI, MASŁO, JAJKO GOTOWANE, POMIDOR, OGÓREK KISZONY

/1,3,7/

KAKAO NA MLEKU

II ŚNIADANIE: ROGAL Z DŻEMEM JAGODOWYM/1,7/

OBIAD: ZUPA: KREM ZIEMNIACZANY Z GRZANKAMI, /1,9/

NALEŚNIKI Z DOMIESZKĄ MĄKI ORKISZOWEJ, SEREK ŚMIETANKOWY , MUS BANANOWY

/1,3,7/

KOMPOT WIELOOWOCOWY

ALERGENY POKARMOWE WYSTĘPUJĄCE W POSIŁKACH:

1 – Zboża zawierające gluten, 2 – Skorupiaki i produkty pochodne

3 – Jaja i produkty pochodne, 4 – Ryby i produkty pochodne, 5 – Orzeszki ziemne (arachidowe)

6 – Soja i produkty pochodne, 7 – Mleko i produkty pochodne, 8 – Orzechy, 9 – Seler i produkty

pochodne, 10 – Gorczyca i produkty pochodne, 11 – Nasiona sezamu i produkty pochodne

12 – Dwutlenek siarki, 13 – Łubin, 14 – Mięczaki


MENU - przedszkola 2.11-30.11

z uwzględnieniem diety bezglutenowej

PIĄTEK 2.11

ŚNIADANIE: PIECZYWO BEZGLUTENOWE, MASŁO, PASTA Z RYBY WĘDZONEJ Z NATKĄ PIETRUSZKI

OGÓREK KISZONY, OGÓREK ZIELONY, SZCZYPIOREK /4,7/

HERBATA OWOCE LEŚNE

II ŚNIADANIE: JOGURT NATURALNY Z PŁATKAMI KUKURYDZIANYMI, MUS OWOCOWY /7/

OBIAD: ZUPA JARZYNOWA /9/

PIEROGI BEZGLUTENOWE Z SEREM I OWOCAMI, SOS JOGURTOWO MALINOWY, MARCHEWKA /7/

PONIEDZIAŁEK 5.11

ŚNIADANIE: PIECZYWO BEZGLUTENOWE, MASŁO, SZYNKA DROBIOWA, SER ŻÓŁTY, OGÓREK

ZIELONY, OGÓREK KISZONY, PAPRYKA /7/

HERBATA ROOIBOS

II ŚNIADANIE: KISIEL OWOCOWY, JABŁKO

OBIAD: POMIDOROWA Z RYŻEM JAŚMINOWYM /9/

MAKARON BEZGLUTENOWY Z MARCHEWKĄ I BROKUŁAMI W SOSIE ŚMIETANOWYM) /7/

LEMONIADA

WTOREK 6.11

ŚNIADANIE: PIECZYWO BEZGLUTENOWE, MASŁO, TWAROŻEK ZE SZCZYPIORKIEM, POWIDŁA

ŚLIWKOWE, OGÓREK ZIELONY, POMIDOR , PAPRYKA /7/

NAPAR MELISA Z KOPREM WŁOSKIM

II ŚNIADANIE: PŁATKI JAGLANE NA MLEKU Z SOSEM WIŚNIOWYM/7/

OBIAD:

Nawigacja
Grupy
Zajęcia dodatkowe
  • Angielski
  • Wietrzyki
  • Logopedia
  • Taniec
  • Akademia Reksia
  • Terminy Spotkań
  • Religia
  • Basen
© 2018 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio