Pogodne Przedszkole w Luboniu

Jadłospis

JADŁOSPIS – MARZEC
PONIEDZIAŁEK 02.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło, szynka drobiowa, ser żółty, ogórek zielony, pomidor, szczypiorek /1,6,7/ Napar mięta z melisą
Drugie Śniadanie: Jabłko, marchewka, ciasteczka bebe /1,7/
Obiad Zupa: Pomidorowa z ryżem /1,7,9/ Drugie danie: Ziemniaki puree, jajko sadzone, mizeria /3,7/ Herbata z cytryną
WTOREK 03.03
Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło, ser żółty, pasta hummus ,ogórek kiszony, rzodkiewka, pomidor, szczypiorek /1,7/ Herbata rooibos
Drugie Śniadanie: Jogurt naturalny z bananem i musli /1,7,8/
Obiad: Zupa: Jarzynowa /1,7,9/ Drugie danie: Polędwiczki z kurczaka w sosie jogurtowo-musztardowym, kasza bulgur, surówka z białej kapusty /1,7,10/ Herbata rooibos
ŚRODA 04.03
Śniadanie: Chleb pszenno- żytni, masło, szynka drobiowa , ser biały krojony, szczypiorek, ogórek zielony, pomidor /1,6,7/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Bułka maślana z masłem i konfiturą truskawkową, jabłko, gruszka /1,7/
Obiad Zupa: Krem z soczewicy i marchwi /7,9/ Drugie danie: Curry z mleczkiem kokosowym i warzywami, kurczakiem, ryż Herbata z cytryną
CZWARTEK 05.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło, jajko gotowane, pasztet drobiowo-warzywny, pomidor, ogórek kiszony, rzodkiewka szczypiorek /1,3,7/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Kisiel, jabłko
Obiad Zupa: Barszcz czerwony z makaronem /7,9/ Drugie danie: Gulasz wieprzowy z papryką i cukinią, kasza gryczana, buraczki Woda niegazowana
PIĄTEK 06.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, hummus z pomidorami ogórek zielony , pomidor /1,3,7/ Herbata owocowa
Drugie Śniadanie: Rogal z masłem i miodem, jabłko /1,7/
Obiad Zupa : Koperkowa z ryżem /7/ Drugie danie: Klopsiki rybne, sos pomidorowy, ziemniaki, surówka z kapusty /1,3,4/ Woda niegazowana z cytryną
PONIEDZIAŁEK 09.03
Śniadanie: Bułka grahamka, masło, powidła śliwkowe, ser żółty, ogórek zielony, sałata, pomidor, /1,7/ Herbata Drugie Śniadanie: Chrupki kukurydziane i banan
Obiad Zupa: Grochówka /1,7,9/ Drugie danie: Pierogi leniwe, surówka z marchwi, jabłka, rodzynek /1,3,7/ Herbata rooibos
WTOREK 10.03 Śniadanie: Chleb żytni, masło, pasztet drobiowy, ser żółty, sałata, ogórek zielony , ogórek kiszony, pomidor /1,7/ Napar malina z melisą Drugie Śniadanie: Koktajl zielony (jabłko, banan, szpinak, sok z cytryny, woda i mleko), wafle ryżowe /7/
Obiad Zupa: Porowo-ziemniaczana /1,7,9/ Drugie danie: Pulpety drobiowe duszone w sosie warzywnym z ziemniakami /1,3,7,9/ Herbata z cytryną
ŚRODA 11.03
Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło, szynka drobiowa, ser żółty , ogórek zielony, sałata, pomidor /1,6,7/ Napar melisa z owocami leśnymi Drugie śniadanie: Ciasteczka sante, jabłko, marchew /1,7/
Obiad Zupa: Ogórkowa /1,7,9/ Drugie danie: Makaron w sosie bolońskim z groszkiem/1,7,9/ Kompot z jabłek
CZWARTEK 12.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, konfitura z czarnej porzeczki, ogórek zielony, rzodkiewka, pomidor /1,3,7/ Napar malina z koprem włoskim
Drugie Śniadanie: Budyń czekoladowy z musem malinowym /7/
Obiad Zupa: Krem z marchewki i ziemniaków z prażonymi pestkami dyni /7,9/ Drugie danie: Karkówka pieczona w sosie pieczarkowym, pyzy, surówka z modrej kapusty i marchwi /1,3, 7/ Kompot wieloowocowy
PIĄTEK 13.03 Śniadanie: Chleb pszenno- żytni, masło, ser żółty , ser biały krojony, szczypiorek, ogórek zielony, pomidor /1,6,7/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Sałatka owocowa Obiad Zupa: Jarzynowa /1,7,9/ Drugie danie: Ziemniaki z gzikiem /1,7/ Herbata z cytryną
PONIEDZIAŁEK 16.03 Śniadanie: Bułka grahamka, masło, powidła śliwkowe, ser żółty, ogórek zielony, sałata, pomidor, /1,7/ Kakao na mleku /7/ Drugie Śniadanie: Ciasteczka Sante i banan
Obiad Zupa: Zupa chłopska /1,7,9/ Drugie danie: Naleśniki z dżemem /1,7,9/ Herbata z cytryną
WTOREK 17.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło , pasta rybna z makreli z koperkiem i natką pietruszki, dżem, sałata, ogórek zielony, pomidor, szczypiorek /1,4,7/ Herbata owoce leśne Drugie śniadanie: Gruszka, jabłko, marchewka, chrupki
Obiad Zupa: Jarzynowa z fasolką szparagową /1,7,9/ Drugie danie: Klopsiki w sosie chrzanowo-koperkowym, ziemniaki, brokuły gotowane /1,7,9/ Kompot z jabłek i śliwek
ŚRODA 18.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, konfitura z czarnej porzeczki, ogórek zielony, rzodkiewka, pomidor /1,3,7/ Napar malina z koprem włoskim
Drugie Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku /7/ Obiad Zupa: Barszcz biały z jajkiem /1,3,7,9/ Drugie danie: Makaron z kurczakiem w sosie szpinakowo-śmietanowym /1,7,9/ Kompot ze śliwek
CZWARTEK 19.03
Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło, pasztet drobiowy, szynka drobiowa , ogórek zielony, pomidor, sałata /1,4,7/ Napar mięta z melisą
Drugie Śniadanie: Chrupki kukurydziane, jabłko, marchew Obiad Zupa: Meksykańska /1,7,9/ Drugie danie: Kurczak pieczony, ziemniaki, surówka koperkowa /1,7/ Kompot z jabłek
PIĄTEK 20.03 Śniadanie: Chleb pszenno-żytni , masło , twaróg z olejem lnianym i koperkiem, jajko gotowane, pomidor, ogórek zielony, szczypiorek /1,3,7/ Herbata roiboos z cytryną
Drugie Śniadanie: Koktajl bananowo-czekoladowy (z kakao), chrupki /7/ Obiad Zupa: Owocowa z makaronem /1/ Drugie danie: Pulpety rybne, sos cytrynowy, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty /1,3,4,7,9/ Herbata
PONIEDZIAŁEK 23.03
Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło, szynka drobiowa, ser żółty , ogórek zielony, sałata, pomidor /1,6,7/ Napar melisa z owocami leśnymi
Drugie Śniadanie: Chrupki kukurydziane i banan
Obiad Zupa: Grochowa /1,7,9/ Drugie danie: Placki ziemniaczane z jogurtem /1,3,7/ Herbata z cytryną
WTOREK 24.03 Śniadanie: Chleb żytni, masło , pasta warzywna z serem feta, schab pieczony, ogórek zielony, ogórek kiszony, czerwona papryka /1,6,7/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Płatki ryżowe z musem owocowym /7/ Obiad Zupa: Jarzynowa /7,9/ Drugie danie: Schab w sosie pieczeniowym z kopytkami, surówki z buraków /1,7/ Kompot z jabłek, gruszek i śliwek
ŚRODA 25.03 Śniadanie: Chleb żytni, masło, szynka drobiowa, ser żółty, ogórek zielony, szczypiorek , pomidor /1,6,7/ Napar rumianek z maliną
Drugie Śniadanie: Bułka maślana z masłem i konfiturą wiśniową, śliwka /1,7/
Obiad Zupa: Rosół z makaronem /1,3,9/ Drugie danie: Potrawka z ryżem, surówka z marchewki /1,7,9/ Lemoniada
CZWARTEK 26.03 Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło, kiełbaska parzona , pasta warzywna, ogórek zielony, pomidor, rzodkiewka, szczypiorek /1,6,7/ Napar z lipy i rumianku
Drugie Śniadanie: Budyń śmietankowy z musem owocowym /1,7/
Obiad Zupa: Pomidorowa /1,7,9/ Drugie danie: Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka meksykańska/1,3,7/ Kompot ze śliwek
PIĄTEK 27.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, hummus z pomidorami ogórek zielony , pomidor /1,3,7/ Herbata owocowa
Drugie Śniadanie: Rogal z masłem i miodem, jabłko /1,7/
Obiad Zupa: Fasolowa /1,7,9/ Drugie danie: Klopsiki rybne, sos pomidorowy, ziemniaki, surówka z kapusty /1,3,4/ Woda niegazowana z cytryną
PONIEDZIAŁEK 30.03
Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło, jajko gotowane, żółty ser, szczypiorek, pomidor, ogórek zielony, czerwona papryka /1,3,7/ Napar malina z rumiankiem
Drugie Śniadanie: Kisiel truskawkowy, chrupki kukurydziane, marchewka
Obiad Zupa: Barszcz ukraiński /7,9/ Drugie danie: Leniwe, surówka z marchwi, jabłka i rodzynek /1,3,7/ Woda niegazowana z cytryną
WTOREK 31.03 Śniadanie: Chleb żytni, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, konfitura z wiśni, ogórek zielony, rzodkiewka, pomidor /1,3,7/ Napar malina z koprem włoskim
Drugie Śniadanie: Jogurt naturalny z bananem i jabłkiem, musli /1,7/
Obiad Zupa: Ogórkowa /1,7,9/ Drugie danie: Medaliony z kurczaka z warzywami, puree ziemniaczane, surówka z białej kapusty/3,7,9/ Kompot wieloowocowy
** Firma LOSIR zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w jadłospisie
ALERGENY POKARMOWE WYSTĘPUJĄCE W POSIŁKACH:
1 – ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, 2 – SKORUPIAKI I PRODUKTY POCHODNE 3 – JAJA I PRODUKTY POCHODNE, 4 – RYBY I PRODUKTY POCHODNE, 5 – ORZESZKI ZIEMNE (ARACHIDOWE) 6 – SOJA I PRODUKTY POCHODNE, 7 – MLEKO I PRODUKTY POCHODNE, 8 – ORZECHY, 9 – SELER I PRODUKTY POCHODNE, 10 – GORCZYCA I PRODUKTY POCHODNE, 11 – NASIONA SEZAMU I PRODUKTY POCHODNE 12 – DWUTLENEK SIARKI, 13 – ŁUBIN, 14 – MIĘCZAKI


JADŁOSPIS – MARZEC
BEZMLECZNY
PONIEDZIAŁEK 02.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, szynka drobiowa, szynka, ogórek zielony, pomidor, szczypiorek /1,6/ Napar mięta z melisą
Drugie Śniadanie: Jabłko, marchewka, ciasteczka bebe /1/
Obiad Zupa: Pomidorowa z ryżem /1, 9/ Drugie danie: Ziemniaki puree, jajko sadzone, mizeria /3/ Herbata z cytryną
WTOREK 03.03
Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło klarowane, szynka, pasta hummus ,ogórek kiszony, rzodkiewka, pomidor, szczypiorek /1/ Herbata rooibos
Drugie Śniadanie: Jogurt sojowy z bananem i musli /1,8/
Obiad: Zupa: Jarzynowa /1,7,9/ Drugie danie: Polędwiczki z kurczaka w sosie musztardowym, kasza bulgur, surówka z białej kapusty /1,10/ Herbata rooibos
ŚRODA 04.03
Śniadanie: Chleb pszenno- żytni, masło klarowane, szynka drobiowa , dżem, szczypiorek, ogórek zielony, pomidor /1,6/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Bułka z masłem klarowanym i konfiturą truskawkową, jabłko, gruszka /1/
Obiad Zupa: Krem z soczewicy i marchwi /9/ Drugie danie: Curry z mleczkiem kokosowym i warzywami, kurczakiem, ryż Herbata z cytryną
CZWARTEK 05.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, jajko gotowane, pasztet drobiowo-warzywny, pomidor, ogórek kiszony, rzodkiewka szczypiorek /1,3/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Kisiel, jabłko
Obiad Zupa: Barszcz czerwony z makaronem /9/ Drugie danie: Gulasz wieprzowy z papryką i cukinią, kasza gryczana, buraczki Woda niegazowana
PIĄTEK 06.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, jajecznica ze szczypiorkiem, hummus z pomidorami ogórek zielony , pomidor /1,3/ Herbata owocowa
Drugie Śniadanie: Rogal z masłem klarowanym i miodem, jabłko /1/
Obiad Zupa: Koperkowa z ryżem Drugie danie: Klopsiki rybne, sos pomidorowy, ziemniaki, surówka z kapusty /1,3,4/ Woda niegazowana z cytryną
PONIEDZIAŁEK 09.03
Śniadanie: Bułka grahamka, masło klarowane, powidła śliwkowe, szynka, ogórek zielony, sałata, pomidor, /1/ Herbata Drugie Śniadanie: Chrupki kukurydziane i banan
Obiad Zupa: Grochówka /1,9/ Drugie danie: Pierogi z owocami, surówka z marchwi, jabłka, rodzynek /1,3/ Herbata rooibos
WTOREK 10.03 Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, pasztet drobiowy, szynka, sałata, ogórek zielony , ogórek kiszony, pomidor /1/ Napar malina z melisą Drugie Śniadanie: Koktajl zielony (jabłko, banan, szpinak, sok z cytryny, woda i mleko roślinne), wafle ryżowe
Obiad Zupa: Porowo-ziemniaczana /1,9/ Drugie danie: Pulpety drobiowe duszone w sosie warzywnym z ziemniakami /1,3,9/ Herbata z cytryną
ŚRODA 11.03
Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło klarowane, szynka drobiowa, dżem , ogórek zielony, sałata, pomidor /1,6/ Napar melisa z owocami leśnymi Drugie śniadanie: Ciasteczka sante, jabłko, marchew /1/
Obiad Zupa: Ogórkowa /1,9/ Drugie danie: Makaron w sosie bolońskim z groszkiem/1,9/ Kompot z jabłek
CZWARTEK 12.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, jajecznica ze szczypiorkiem, konfitura z czarnej porzeczki, ogórek zielony, rzodkiewka, pomidor /1,3/ Napar malina z koprem włoskim
Drugie Śniadanie: Budyń czekoladowy na mleku roślinnym z musem malinowym
Obiad Zupa: Krem z marchewki i ziemniaków z prażonymi pestkami dyni /9/ Drugie danie: Karkówka pieczona w sosie pieczarkowym, pyzy, surówka z modrej kapusty i marchwi /1,3/ Kompot wieloowocowy
PIĄTEK 13.03 Śniadanie: Chleb pszenno- żytni, masło klarowane, szynka, hummus, szczypiorek, ogórek zielony, pomidor /1,6,7/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Sałatka owocowa Zupa: Jarzynowa /1,9/ Drugie danie: Ziemniaki z jajkiem/1/ Herbata z cytryną
PONIEDZIAŁEK 16.03 Śniadanie: Bułka grahamka, masło klarowane, powidła śliwkowe, szynka, ogórek zielony, sałata, pomidor, /1/ Kakao na mleku roślinnym Drugie Śniadanie: Ciasteczka Sante i banan Zupa: Zupa chłopska /1,9/
Drugie danie: Naleśniki z dżemem /1,9/ Herbata z cytryną
WTOREK 17.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, pasta rybna z makreli z koperkiem i natką pietruszki, dżem, sałata, ogórek zielony, pomidor, szczypiorek /1,4/ Herbata owoce leśne Drugie śniadanie: Gruszka, jabłko, marchewka, chrupki Zupa: Jarzynowa z fasolką szparagową /1,9/ Drugie danie: Klopsiki w sosie chrzanowo-koperkowym, ziemniaki, brokuły gotowane /1,9/ Kompot z jabłek i śliwek
ŚRODA 18.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, jajecznica ze szczypiorkiem, konfitura z czarnej porzeczki, ogórek zielony, rzodkiewka, pomidor /1,3/ Napar malina z koprem włoskim
Drugie Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku roślinnym Zupa: Barszcz biały z jajkiem /1,3,9/ Drugie danie: Makaron z kurczakiem w sosie szpinakowym /1,9/ Kompot ze śliwek
CZWARTEK 19.03
Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło klarowane, pasztet drobiowy, szynka drobiowa , ogórek zielony, pomidor, sałata /1,4/ Napar mięta z melisą
Drugie Śniadanie: Chrupki kukurydziane, jabłko, marchew Zupa: Meksykańska /1,9/ Drugie danie: Kurczak pieczony, ziemniaki, surówka koperkowa /1/ Kompot z jabłek
PIĄTEK 20.03 Śniadanie: Chleb pszenno-żytni , masło klarowane , szynka, jajko gotowane, pomidor, ogórek zielony, szczypiorek /1,3/ Herbata roiboos z cytryną
Drugie Śniadanie: Koktajl bananowo-czekoladowy (z kakao), chrupki
Zupa: Owocowa z makaronem /1/ Drugie danie: Pulpety rybne, sos cytrynowy, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty /1,3,4,9/ Herbata
PONIEDZIAŁEK 23.03
Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło klarowane, szynka drobiowa, pasztet , ogórek zielony, sałata, pomidor /1,6/ Napar melisa z owocami leśnymi
Drugie Śniadanie: Chrupki kukurydziane i banan
Obiad Zupa: Grochowa /1,9/ Drugie danie: Placki ziemniaczane/1,3/ Herbata z cytryną
WTOREK 24.03 Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, pasta warzywna, schab pieczony, ogórek zielony, ogórek kiszony, czerwona papryka /1,6/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Płatki ryżowe z musem owocowym Zupa: Jarzynowa /9/ Drugie danie: Schab w sosie pieczeniowym z kopytkami, surówki z buraków /1/ Kompot z jabłek, gruszek i śliwek
ŚRODA 25.03 Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, szynka drobiowa, psztet, ogórek zielony, szczypiorek , pomidor /1,6/ Napar rumianek z maliną
Drugie Śniadanie: Bułka z masłem klarowanym i konfiturą wiśniową, śliwka /1/
Obiad Zupa: Rosół z makaronem /1,3,9/ Drugie danie: Potrawka z ryżem, surówka z marchewki /1,9/ Lemoniada
CZWARTEK 26.03 Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło klarowane, kiełbaska parzona , pasta warzywna, ogórek zielony, pomidor, rzodkiewka, szczypiorek /1,6/ Napar z lipy i rumianku
Drugie Śniadanie: Budyń śmietankowy na mleku roślinnym z musem owocowym /1/
Obiad Zupa: Pomidorowa /1,9/ Drugie danie: Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka meksykańska/1,3/ Kompot ze śliwek
PIĄTEK 27.03
Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, jajecznica ze szczypiorkiem, hummus z pomidorami ogórek zielony , pomidor /1,3,7/ Herbata owocowa
Drugie Śniadanie: Rogal z masłem klarowanym i miodem, jabłko /1/
Obiad Zupa: Fasolowa /1,9/ Drugie danie: Klopsiki rybne, sos pomidorowy, ziemniaki, surówka z kapusty /1,3,4/ Woda niegazowana z cytryną
PONIEDZIAŁEK 30.03
Śniadanie: Chleb pszenno-żytni, masło klarowane, jajko gotowane, hummus, szczypiorek, pomidor, ogórek zielony, czerwona papryka /1,3/ Napar malina z rumiankiem
Drugie Śniadanie: Kisiel truskawkowy, chrupki kukurydziane, marchewka
Obiad Zupa: Barszcz ukraiński /9/ Drugie danie: Pierogi z owocami, surówka z marchwi, jabłka i rodzynek /1,3/ Woda niegazowana z cytryną
WTOREK 31.03 Śniadanie: Chleb żytni, masło klarowane, jajecznica ze szczypiorkiem, konfitura z wiśni, ogórek zielony, rzodkiewka, pomidor /1,3/ Napar malina z koprem włoskim
Drugie Śniadanie: Jogurt sojowy z bananem i jabłkiem, musli /1/ Zupa: Ogórkowa /1,9/ Drugie danie: Medaliony z kurczaka z warzywami, puree ziemniaczane, surówka z białej kapusty/3,9/ Kompot wieloowocowy
** Firma LOSIR zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w jadłospisie
ALERGENY POKARMOWE WYSTĘPUJĄCE W POSIŁKACH:
1 – ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, 2 – SKORUPIAKI I PRODUKTY POCHODNE 3 – JAJA I PRODUKTY POCHODNE, 4 – RYBY I PRODUKTY POCHODNE, 5 – ORZESZKI ZIEMNE (ARACHIDOWE) 6 – SOJA I PRODUKTY POCHODNE, 7 – MLEKO I PRODUKTY POCHODNE, 8 – ORZECHY, 9 – SELER I PRODUKTY POCHODNE, 10 – GORCZYCA I PRODUKTY POCHODNE, 11 – NASIONA SEZAMU I PRODUKTY POCHODNE 12 – DWUTLENEK SIARKI, 13 – ŁUBIN, 14 – MIĘCZAKI


JADŁOSPIS – MARZEC
BEZGLUTENOWY
PONIEDZIAŁEK 02.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, szynka drobiowa, ser żółty, ogórek zielony, pomidor, szczypiorek /6,7/ Napar mięta z melisą
Drugie Śniadanie: Jabłko, marchewka, ciasteczka bezglutenowe /7/
Obiad Zupa: Pomidorowa z ryżem /7,9/ Drugie danie: Ziemniaki puree, jajko sadzone, mizeria /3,7/ Herbata z cytryną
WTOREK 03.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, ser żółty, pasta hummus ,ogórek kiszony, rzodkiewka, pomidor, szczypiorek /7/ Herbata rooibos
Drugie Śniadanie: Jogurt naturalny z bananem i płatkami kukurydzianymi /7,8/
Obiad: Zupa: Jarzynowa /7,9/ Drugie danie: Polędwiczki z kurczaka w sosie jogurtowo-musztardowym, kasza jaglana, surówka z białej kapusty /7,10/ Herbata rooibos
ŚRODA 04.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, szynka drobiowa , ser biały krojony, szczypiorek, ogórek zielony, pomidor /6,7/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Bułka bezglutenowa z masłem i konfiturą truskawkową, jabłko, gruszka /7/
Obiad Zupa: Krem z soczewicy i marchwi /7,9/ Drugie danie: Curry z mleczkiem kokosowym i warzywami, kurczakiem, ryż Herbata z cytryną
CZWARTEK 05.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy ,masło, jajko gotowane, pasztet drobiowo-warzywny, pomidor, ogórek kiszony, rzodkiewka szczypiorek /3,7/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Kisiel, jabłko
Obiad Zupa: Barszcz czerwony z makaronem bezglutenowym /7,9/ Drugie danie: Gulasz wieprzowy z papryką i cukinią, kasza gryczana, buraczki Woda niegazowana
PIĄTEK 06.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, hummus z pomidorami ogórek zielony , pomidor /3,7/ Herbata owocowa
Drugie Śniadanie: Chleb bezglutenowy z masłem i miodem, jabłko /7/
Obiad: Koperkowa z ryżem /7/ Zupa: Fasolowa /1,7,9/ Drugie danie: Klopsiki rybne, sos pomidorowy, ziemniaki, surówka z kapusty /1,3,4/ Woda niegazowana z cytryną
PONIEDZIAŁEK 09.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, powidła śliwkowe, ser żółty, ogórek zielony, sałata, pomidor, /7/ Herbata Drugie Śniadanie: Chrupki kukurydziane i banan
Obiad Zupa: Grochówka /7,9/ Drugie danie: Pierogi leniwe, surówka z marchwi, jabłka, rodzynek /3,7/ Herbata rooibos
WTOREK 10.03 Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, pasztet drobiowy, ser żółty, sałata, ogórek zielony , ogórek kiszony, pomidor /7/ Napar malina z melisą Drugie Śniadanie: Koktajl zielony (jabłko, banan, szpinak, sok z cytryny, woda i mleko), wafle ryżowe /7/
Obiad Zupa: Porowo-ziemniaczana /7,9/ Drugie danie: Pulpety drobiowe duszone w sosie warzywnym z ziemniakami /3,7,9/ Herbata z cytryną
ŚRODA 11.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, szynka drobiowa, ser żółty , ogórek zielony, sałata, pomidor /1,6,7/ Napar melisa z owocami leśnymi Drugie śniadanie: Ciasteczka bezglutenowe, jabłko, marchew /7/
Obiad Zupa: Ogórkowa /7,9/ Drugie danie: Makaron bezglutenowy w sosie bolońskim z groszkiem/7,9/ Kompot z jabłek
CZWARTEK 12.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, konfitura z czarnej porzeczki, ogórek zielony, rzodkiewka, pomidor /3,7/ Napar malina z koprem włoskim
Drugie Śniadanie: Budyń czekoladowy z musem malinowym /7/
Obiad Zupa: Krem z marchewki i ziemniaków z prażonymi pestkami dyni /7,9/ Drugie danie: Karkówka pieczona w sosie pieczarkowym, ziemniaki, surówka z modrej kapusty i marchwi /3, 7/ Kompot wieloowocowy
PIĄTEK 13.03 Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, ser żółty , ser biały krojony, szczypiorek, ogórek zielony, pomidor /6,7/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Sałatka owocowa Zupa: Jarzynowa /7,9/ Drugie danie: Ziemniaki z gzikiem /7/ Herbata z cytryną
PONIEDZIAŁEK 16.03 Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, powidła śliwkowe, ser żółty, ogórek zielony, sałata, pomidor, /7/ Kakao na mleku /7/ Drugie Śniadanie: Ciasteczka bezglutenowe i banan Zupa: Zupa chłopska /7,9/
Drugie danie: Naleśniki z dżemem /7,9/ Herbata z cytryną
WTOREK 17.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy ,masło , pasta rybna z makreli z koperkiem i natką pietruszki, dżem, sałata, ogórek zielony, pomidor, szczypiorek /4,7/ Herbata owoce leśne Drugie śniadanie: Gruszka, jabłko, marchewka, chrupki Zupa: Jarzynowa z fasolką szparagową /7,9/ Drugie danie: Klopsiki w sosie chrzanowo-koperkowym, ziemniaki, brokuły gotowane /7,9/ Kompot z jabłek i śliwek
ŚRODA 18.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, konfitura z czarnej porzeczki, ogórek zielony, rzodkiewka, pomidor /3,7/ Napar malina z koprem włoskim
Drugie Śniadanie: Płatki kukurydziane na mleku /7/ Zupa: Barszcz biały z jajkiem /3,7,9/ Drugie danie: Makaron bezglutenowy z kurczakiem w sosie szpinakowo-śmietanowym /7,9/ Kompot ze śliwek
CZWARTEK 19.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, pasztet drobiowy, szynka drobiowa , ogórek zielony, pomidor, sałata /1,4,7/ Napar mięta z melisą
Drugie Śniadanie: Chrupki kukurydziane, jabłko, marchew Zupa: Meksykańska /7,9/ Drugie danie: Kurczak pieczony, ziemniaki, surówka koperkowa /7/ Kompot z jabłek
PIĄTEK 20.03 Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło , twaróg z olejem lnianym i koperkiem, jajko gotowane, pomidor, ogórek zielony, szczypiorek /3,7/ Herbata roiboos z cytryną
Drugie Śniadanie: Koktajl bananowo-czekoladowy (z kakao), chrupki /7/
Zupa: Owocowa z makaronem bezglutenowym Drugie danie: Pulpety rybne, sos cytrynowy, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty /3,4,7,9/ Herbata
PONIEDZIAŁEK 23.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy ,masło, szynka drobiowa, ser żółty , ogórek zielony, sałata, pomidor /1,6,7/ Napar melisa z owocami leśnymi
Drugie Śniadanie: Chrupki kukurydziane i banan
Obiad Zupa: Grochowa /7,9/ Drugie danie: Placki ziemniaczane z jogurtem /3,7/ Herbata z cytryną
WTOREK 24.03 Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło , pasta warzywna z serem feta, schab pieczony, ogórek zielony, ogórek kiszony, czerwona papryka /6,7/ Napar melisa z miętą
Drugie Śniadanie: Płatki ryżowe z musem owocowym /7/ Zupa: Jarzynowa /7,9/ Drugie danie: Schab w sosie pieczeniowym z kopytkami bezglutenowymi, surówki z buraków /7/ Kompot z jabłek, gruszek i śliwek
ŚRODA 25.03 Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, szynka drobiowa, ser żółty, ogórek zielony, szczypiorek , pomidor /6,7/ Napar rumianek z maliną
Drugie Śniadanie: Chleb bezglutenowy z masłem i konfiturą wiśniową, śliwka /7/
Obiad Zupa: Rosół z makaronem bezglutenowym /3,9/ Drugie danie: Potrawka z ryżem, surówka z marchewki /7,9/ Lemoniada
CZWARTEK 26.03 Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, kiełbaska parzona , pasta warzywna, ogórek zielony, pomidor, rzodkiewka, szczypiorek /6,7/ Napar z lipy i rumianku
Drugie Śniadanie: Budyń śmietankowy z musem owocowym /7/
Obiad Zupa: Pomidorowa /7,9/ Drugie danie: Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka meksykańska/3,7/ Kompot ze śliwek
PIĄTEK 27.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, hummus z pomidorami ogórek zielony , pomidor /3,7/ Herbata owocowa
Drugie Śniadanie: Chleb bezglutenowy z masłem i miodem, jabłko /7/
Obiad Zupa: Fasolowa /7,9/ Drugie danie: Klopsiki rybne, sos pomidorowy, ziemniaki, surówka z kapusty /3,4/ Woda niegazowana z cytryną
PONIEDZIAŁEK 30.03
Śniadanie: Chleb bezglutenowy, masło, jajko gotowane, żółty ser, szczypiorek, pomidor, ogórek zielony, czerwona papryka /3,7/ Napar malina z rumiankiem
Drugie Śniadanie: Kisiel truskawkowy, chrupki kukurydziane, marchewka
Obiad Zupa: Barszcz ukraiński /7,9/ Drugie danie: Leniwe bezglutenowe, surówka z marchwi, jabłka i rodzynek /3,7/ Woda niegazowana z cytryną
WTOREK 31.03 Śniadanie: Chleb żytni, masło, jajecznica ze szczypiorkiem, konfitura z wiśni, ogórek zielony, rzodkiewka, pomidor /3,7/ Napar malina z koprem włoskim
Drugie Śniadanie: Jogurt naturalny z bananem i jabłkiem, płatki kukurydziane /7/ Zupa: Ogórkowa /7,9/ Drugie danie: Medaliony z kurczaka z warzywami, puree ziemniaczane, surówka z białej kapusty/3,7,9/ Kompot wieloowocowy
** Firma LOSIR zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w jadłospisie
ALERGENY POKARMOWE WYSTĘPUJĄCE W POSIŁKACH:
1 – ZBOŻA ZAWIERAJĄCE GLUTEN, 2 – SKORUPIAKI I PRODUKTY POCHODNE 3 – JAJA I PRODUKTY POCHODNE, 4 – RYBY I PRODUKTY POCHODNE, 5 – ORZESZKI ZIEMNE (ARACHIDOWE) 6 – SOJA I PRODUKTY POCHODNE, 7 – MLEKO I PRODUKTY POCHODNE, 8 – ORZECHY, 9 – SELER I PRODUKTY POCHODNE, 10 – GORCZYCA I PRODUKTY POCHODNE, 11 – NASIONA SEZAMU I PRODUKTY POCHODNE 12 – DWUTLENEK SIARKI, 13 – ŁUBIN, 14 – MIĘCZAKI

Nawigacja
  • Strona główna
  • Nasze Przedszkole
  • Kadra
  • Podziękowania
  • Planowane dni dyżuru
  • Płatności
  • Plan sal
  • Roczny plan pracy
  • Rekrutacja
  • Jadłospis
  • Dlaczego warto...?
  • Konta Bankowe
  • Rada Rodziców
  • Promocja Zdrowia
  • Programy
  • Dokumenty
  • RODO
  • BIP
  • Kontakt
Grupy
Zajęcia dodatkowe
© 2020 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio