Kartografia na wycieczce

Podczas wycieczki do Osowej Góry dzieci korzystały z mapy przywiezionej z przedszkola i map na tablicach informacyjnych Wielkopolskiego Parku Narodowego. Same zainicjowały „czytanie” znaków zakazu umieszczonych  pod regulaminem korzystania ze ścieżek dydaktycznych. Jeden ze znaków wywołał zdziwienie dzieci, przygladali się mu długo i w końcu zadecydowali: Nie wolno podrzucać zajączków!

Przedstawiam Państwu zdjęcie poniżej. Na wspomnienie tego wydarzenia śmiałam się jeszcze w przedszkolu. Wycieczki z Wietrzykami to prawdziwa frajda.

Wychowawca