Nasz pierwszy balik karnawałowy

Bawiliśmy się cały dzień; rano oglądaliśmy swoje stroje, bawiliśmy się balonikami i o godzinie 9.30 zeszliśmy na dół do sali Wietrzyków. Tam miało miejsce spotkanie wszystkich dzieci z przedszkola i rozwiązanie konkursu Pogodynki na najciekawsze maski karnawałowe.  W naszej grupie było troje nagrodzonych dzieci: Tomek Witkowski, Maja Piękoś, Oliwia Bernacka. Na baliku tańczyliśmy, pląsaliśmy i braliśmy udział w konkursach. Nikt z nas się nie bał, byliśmy zafascynowani kolorowymi światełkami, złotymi rybkami na ścianach i migającymi refleksami światełek na podłodze. Fajnie jest się przebierać, być kimś innym niż na co dzień!