Otwarcie nowego przedszkola Dzieci

Powiększ Dodano: 2019-09-30 10:42:04 Zobacz galerię

21 września miało miejsce uroczyste otwarcie nowego przedszkola. Na początku pojawił się kolorowy pociąg; dzieci z grupy Słoneczek pokazały osiem wagoników, na których widniały nazwy wszystkich grup. Po odśpiewaniu hymnu narodowego zaproszeni goście mogli obejrzeć taniec z flagami w wykonaniu Słoneczek, wesołą piosenkę o kolorach w wersji Gwiazdeczek oraz walca przygotowanego przez Wietrzyki. Po tym artystycznym wstępie wszystkie dzieci zaśpiewały hymn przedszkola. Dla każdego dziecka przygotowano tego dnia baloniki i owocowe babeczki, mogły pomalować sobie twarze, zatańczyć do melodii znanych utworów, poćwiczyć z trenerami Akademii Reksia i zabawić się z wesołym klaunem. Wszystkie atrakcje tego dnia przygotowane były z myślą o przedszkolakach, aby kojarzyły swoje przedszkole z miejscem wesołym, bezpiecznym i najfajniejszym na świecie.

• PZU - dokumenty
  • Taniec współczesny
  • Spotkania z Terapeutą
© 2019 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio