Pierwszy Dzień Wiosny

Powiększ Dodano: 2018-03-30 22:31:44 Zobacz galerię

Przebieg dnia

9.30 -10.00 Wspaniały występ dzieci z grupy Wietrzyków. Mogliśmy oglądać inscenizację wiersza Brzechwy Przyjście wiosny. Zaskoczeni byliśmy postaciami z wiersza ( dzieci miały przepiękne i zabawne stroje): jeżykiem na hulajnodze, wężem na rowerze, motocyklistą, zawadiacką sroką. Patrząc na ich roześmiane buzie, barwne stroje i rozrzucane kwiaty, poczuliśmy, że przyszła WIOSNA!

10.00 - 10.00 Quiz przyrodniczy Ptaki w moim ogrodzie połączony z konkursem na najciekawszego ptaszka. W konkursie brali udział: Laura Wiśniewska, Mikołaj Wiśniewski, Maurycy Wiśniewski, Igor Dudek, Mikołaj Piękoś, Zuzanna Filipek, Emilka Nowacka, Jakub Jakubowski, Marysia Świętek oraz Maurycy Soliwoda. Patronował nam ptaszek Laury i Maurycego , któremu dzieci dały imię i nazwisko - Zosia Wiśniewska!

• Wietrzyki
© 2018 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio