Płatności

Proszę o pobranie od wychowawcy w sali kartkę z informacją dotyczącą płatności za październik.

Proszę przy wpłacaniu podawać nazwisko i imię dziecka oraz grupę.

Płatności są wprowadzane w cyklu miesięcznym – tz. Jeżeli Państwo wpłaciliście 1 października – za wrzesień – ta płatność jest zaksięgowana w październiku

( zawsze do końca miesiąca).

Mamy 2 konta – 1 przedszkolne – wpłacamy za usługę i wyżywienie oraz 2- za Radę Rodziców.

Proszę sprawdzaćstan należności oraz wpłaty korzystając z systemu iprzedszkole.

W przypadku niezgodności proszę z dowodem wpłaty udać się do p. księgowej.

W wypadku braku wpłat – zgodnie z umową –wypisujemy dziecko z przedszkola.

Szanowni Rodzice,

Kółka zainteresowań są prowadzone bezpłatnie – dodatkowo dla Państwa dzieci.

Zaprowadzanie i odbieranie dzieci nie jest w zakresie wychowawcy grupy.

Nauczycielowi nie wolno pozostawić dzieci bez opieki – by udać się z innymi dziećmi, odprowadzając na dodatkowe zajęcia.

Zgodnie z Uchwałą nr XIII/103 Rady Miasta Luboń z 26 września 2019 –  od dnia 1 listopada 2019 – rodzice płacą za pobyt dziecka w przedszkolu za każdą rozpoczętą godzinę   faktycznego  pobytu dziecka w przedszkolu.

W celu ustalenia godzin pobytu dziecka rodzice mają obowiązek:  przyprowadzając dziecko wprowadzić 1 raz kartę imienną dziecka  i  odbierając również wprowadzić 1 raz kartę do czytnika godzinowego.