Polsko Ojczyzno Moja

12 listopada wystąpiliśmy z naszym przedstawieniem przygotowywanym z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Mówiliśmy o zaborach, powstaniach, trudach i poświeceniach żołnierzy walczących o odzyskanie utraconej niepodległości naszego kraju. Mieliśmy duże zdjęcie Marszałka Józefa Płsudskiego, którego zasługi przypomniała nasza p. Magda, tańczyliśmy krakowiaka i recytowaliśmy wiersze. Trzymaliśmy w rękach flagę i godło naszego kraju – symbole, które Polacy odzyskali po 123 latach zaborów. Dopełnieniem uroczystości były wystąpienia dzieci z pozostałych grup. Usłyszeliśmy „Katechizm Młodego Polaka” oraz pieśń patriotyczną o ułanach.

• Taniec współczesny
  • Spotkania z Terapeutą