Recenzja prosto z Teatru Promyk

To był wspaniały spektakl teatralny nawiązujący do znanych i tych mniej znanych fragmentów literatury, przeznaczonych dla dzieci i o zwierzętach. Pojawiły sie kotki, pieski, żabki, lis, muchomorek,  króliczek i wiele innych zwierzątek. Spektakl składał się z czterech krótkich przedstawień; bardzo zabawnych, anegdotycznych i dających dzieciom dużo do myślenia. Zresztą, wszystkie dzieci z przedszkola z zapartym tchem śledziły wydarzenia na scenie. Stroje młodych aktorów zachwyciły nas i mogliśmy domyślać się, ile pracy włożyli rodzice w przygotowanie ich. Teatrzyk Słoneczek przypomniał nam wszystkim, że najlepsza zabawa jest zawsze wtedy, gdy można wyrazić swoje emocje, myśli i marzenia. A przebieranki i granie na scenie to niezbędny element dzieciństwa. I literatura.

• Wietrzyki
© 2018 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio