Taniec

TANIEC

Prowadzi p. Urszula i Maciej Dorsz

Zapraszamy na zajęcia taneczne, które mają na celu zaznajomienie dziecka z muzyką i ruchem. Zabawy taneczne rozwijają poczucie rytmu, tworzą możliwość uzewnętrzniania przeżyć i emocji, zaspokajają naturalną u dzieci potrzebę ruchu, a także kształtują talent i kreatywność myślenia. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 30 min – koszt 30 zł miesięcznie. W programie przewidziane są proste układy choreograficzne z tańca nowoczesnego z elementami funky, hip – hop’ u, a także tańców latynoamerykańskich. Każde spotkanie rozpoczyna rozgrzewka pobudzająca poszczególne partie mięśni i przygotowująca dzieci do nauki kroków tworzących choreografię. Tańce prowadzone są przez dyplomowanego instruktora tańca sportowego Polskiej Akademii Sportu w Warszawie – Urszulę Dorsz.

• Rozkład Dnia
  • Gazetka Pogodynka
  • Głos przyrody
  • Dzieci podróżują...