Transformersi

Jakie bajki dzieci oglądają w domu i opowiadają potem w przedszkolu? A więc... Ben 10 z Alexem Porterem z Psiego patrolu sterują wyobraźnią Wietrzyków, ktoś wprowadza Ninja dla urozmaicenia, a na koniec startuje Robotboy. Gdzieś przewinie się świnka Peppy ze starym już Minionkiem, nieśmiało rozbłyśnie gwiazda superpsa Krypto. Na szczęście wciąż jeszcze nie etap Ergo Proxy. U dziewczynek króluje niepodzielnie Elza z Krainy Lodu, Pinkie Pie, a drepcze za nimi pominięta trochę Jej Wysokość Zosia.

W sali przedszklnej toczy się pełne znaczeń i sensu życie Waszych dzieci – życie na fajerwerkach wszystkich możliwych emocji.

© 2019 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio