Wielkanocne Śniadanko

Powiększ Dodano: 2018-03-30 22:33:06 Zobacz galerię

27 marca dzieci z grupy Śnieżynek  przedstawiły nam tradycje Świąt Wielkanocnych podczas wspaniałego świątecznego przedstawienia. Na spotkaniu powitaliśmy p. Dyrektor Dorotę Zielewicz oraz przybyłych gości: zastępcę  Burmistrza Miasta Luboń p. Michała Popławskiego, ks. Proboszcza Józefa Majchrzaka i radną p. Dorotę Franek. Dzieci przebrane w piękne stroje śpiewały, tańczyły wśród pisanek i wielkanocnych koszyczków. Starsze dzieci grały na flażoletach i wprowadziły wszystkich obecnych w świąteczny nastrój. Zaproszeni goście i p. Dyrektor życzyli wszystkim dobrych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wszyscy obdarowywani zostali tradycyjnym  Zajączkiem.

• Wietrzyki
© 2018 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio