Wielkanocne Śniadanko

27 marca grupa Śnieżynek (dzieci 4 i 6-letnie) z Pogodnego Przedszkola przedstawiły nam tradycje Świąt Wielkanocnych.

Pani Beata Maciejewska powitała p. Dyrektor Dorotę Zielewicz przybyłych gości: zastępcę  Burmistrza Miasta Luboń p. Michała Popławskiego, ks. Proboszcza Józefa Majchrzaka i radną p. Dorotę Franek.

Dzieci przebrane w piękne stroje śpiewały, tańczyły wśród pisanek i wielkanocnych koszyczków. Starsze dzieci grały na flażoletach i wprowadziły wszystkich obecnych w świąteczny nastrój.

Zaproszeni goście i p. Dyrektor życzyli dzieciom i nam dorosłym dobrych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wszyscy obdarowywani zostali tradycyjnym ,,Zajączkiem".

Autor: Beata Maciejewska

• Wietrzyki
© 2018 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio