Święta tuż tuż

18 Grudnia odwiedził nasze Przedszkole Gwiazdor. Każdy z nas mógł chwilę z nim porozmawiać a także zrobić sobie zdjęcie. Po powrocie do sali ku naszemu zdziwieniu zobaczyliśmy prezenty pod choinką. Mikołaj postanowił obdarować wszystkie grzeczne dzieci. Po tym magicznym spotkaniu udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy Obłoczków. Wszystkim bardzo się podobało. W naszej sopelkowej sali wspólnie śpiewaliśmy kolędy i dowiedzieliśmy się czyje urodziny świętujemy. Nie zabrakło rozmów o tym, że warto przebaczać innym oraz być dla siebie dobrym. Odświętnie ubrani usiedliśmy razem do stołu i spróbowaliśmy potraw wigilijnych. Ten dzień był niezwykły i pełny radości.

• Taniec współczesny
  • Spotkania z Terapeutą