Wiosenne spotkanie

Dodano: 2019-03-25 16:38:32 Zobacz galerię

Przedszkolaków odwiedził niecodzienny gość - Biskup Zdzisław Fortuniak. Dzieci z grupy Kropelek przygotowały z tej okazji spektakl teatralny ''Dwie Dorotki" na podstawie bajki Janiny Porazińskiej. Sceneria i dekoracje, a także stroje młodych aktorów, przygotowywano już od wielu tygodni i w końcu mogliśmy pochwalić się godną podziwu grą aktorską najstarszych dzieci w przedszkolu i urzekającą teatralną scenografią. Dziękujemy Kropelki!!!

"Daleko stąd, daleko... za górą wysoką, za rzeką szeroką była wioska, a w tej wiosce biała chata, a w tej chacie mieszkał kmieć Pazurek z żoną Pazurkową. I były w tej chacie dwie Dorotki..."

© 2019 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio