Świąteczne spotkanie z rodzicami

„Gdy dzieci tańczą to… jakby anioł zstępował na ziemię” to tytuł utworu Marka Grechuty ,do którego dzieci tańczyły na spotkaniu z rodzicami. Przygotowaliśmy specjalny układ taneczny z wykorzystaniem białych chusteczek. Oprócz tego dzieci tańczyły również sambę , do której zaprosiły rodziców oraz układ do piosenki „ Nadchodzi Maja” również wspólnie z rodzicami. Po tańcach wszyscy zabrali się do klejenia papierowych łańcuchów, a punktem kulminacyjnym był konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy. Nagroda- pachnąca goździkami pomarańcza powędrowała do rodzinki Tomka. W nagrodę dla wszystkich były pierniczki, owoce i kawka.