Wszyscy byliśmy na żółto

Wszystkie Gwiazdeczki przyszły na Dzień Przedszkolaka ubrane na żółto i po raz pierwszy wystąpiły przed wszystkimi dziećmi z przedszkola. Śpiewały piosenkę Jestem sobie przedszkolaczek, Kinga Cywińska i Jaś Zamecki grali na instrumentach, Ola Tomaszyk recytowała wierszyk. Potem wraz z innymi przedszkolakami wyszliśmy na ulice Lubonia. Wiwatowali nam przechodnie, klaskały dzieci ze szkoły, a my maszerowaliśmy z opaskami na czole i kwiatkami w rękach.

Po powrocie do przedszkola czekała nas niespodzianka. Mama Alka Sobczaka upiekła dla nas babkę z bananami. Bo jak żyją prawdziwi przedszkolacy? Ano…dzielnie maszerują, radośnie śpiewają i jedzą zdrowe smakołyki. Nie muszę pisać, iż Gwiazdeczki zjadły babeczkę do ostatniego okruszka i spały smacznie do obiadu.

• Wietrzyki
© 2018 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio