Wycieczka do teatru

7 marca byliśmy w Teatrze Animacji na przedstawieniu teatralnym Śpiąca królewna. Spektakl był długi, zrealizowany z wykorzystaniem kukieł i marionetek, aktorzy śpiewali i tańczyli, scenografię ograniczono do jednej czerwonej skrzyni, z której aktorzy wyciągali potrzebne dekoracje. Książąt było aż pięcioro i trzech z nich miało śmieszne imiona: Najfaj, Paparazz, Pakuś. Po skończonym przedstawieniu dzieci zwiedzały teatr; rekwizytornię, małą scenę, magazyny. Oprowadzała nas aktorka Teatru Animacji; dzieci chętnie opowiadały o swoich wrażeniach z teatru, aktorka pochwaliła dzieci za eleganckie stroje i zaangażowanie podczas jej pogadanki.

© 2019 Pogodne Przedszkole w Luboniu. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wykonanie: Compute Web Studio