Festyn Rodzinny

Na festyn przybyły dzieci ze swoimi rodzinami. Byli również dziadkowie, ciocie, wujkowie… Część artystyczna, przygotowana przez dzieci i nauczycieli, to zawsze był początek imprezy. W tym roku można było zobaczyć, jak wspaniale edukowane są dzieci pod kątem muzycznym i ruchowym. Wspaniałe stroje dopełniły całości – aż zapierało dech w piersi, gdy patrzeliśmy na nasze dzieci!

Duże zainteresowanie i emocje wywołała loteria fantowa zorganizowana przez rodziców, do której ustawiała się długa kolejka. Były, do wygrania, auta, tablice interaktywne, wywrotki, domki dla lalek, skrzypce i cudowna hulajnoga.

Kawiarenka, dania na gorąco, napoje chłodzące, malowanie twarzy, dmuchane domki – to mieliśmy wszyscy podczas tego rodzinnego święta.