Origami – coś z papieru

Prowadząca: Marzenna Domańska

Dzień tygodnia: poniedziałek 16.00 – 16.30

Sala: Gwiazdeczek

Uczęszczają na nie dzieci, które lubią zajęcia plastyczne i chcą doskonalić na nich swoje umiejętności. Na spotkaniach poznają technikę origami – technikę składania papieru i tworzenia z niego różnych kompozycji. Zajęcia te doskonalą ich zdolności manualne, uczą wyobraźni przestrzennej i kreatywnego myślenia.Gorąco zachęcam do wypróbowania swoich sił w origami wraz z dziećmi. Oprócz licznych walorów edukacyjnych, wspólne składanie to również wspaniała okazja do spędzenia razem czasu i do wspólnej zabawy.

Nasze działania

Żabka

ŻABKAPobierz

Wiosenny ptaszek

Wiosenny-ptaszekPobierz

Rybka origami

Rybka-origamiPobierz

Pszczółka

pszczółkaPobierz

Orzeł orgiami

Orzeł-orgiamiPobierz

Kwiaty z kolorowych pasków

Kwiaty-z-kolorowych-paskówPobierz