Żegnamy przedszkole – Kropelki

Podczas pożegnania przedszkola Kropelki przedstawiły rodzicom i zaproszonym gościom spektakl teatralny „Kopciuszek”. Dzieci zagrały brawurowo i tańczyły do melodii muzyki klasycznej. Wzruszająca była scena z pałacowego balu i bardzo zabawna z domu Kopciuszka, gdy królewicz przymierzał srebrny bucik zgromadzonym pannom. W sztuce nie zabrakło herolda, gołębi-narratorów, wróżki, dobosza, króla i królowej.

Gratulujemy Wam Kropelki wspaniałego występu!

Po części artystycznej spotkania wychowawczynie Magdalena Socha i Dorota Jachowicz wraz z Dyrektorem Panią Dorotą Zielewicz wręczyły dzieciom teczki z dyplomami, birety i upominki. Dyplomy uznania za wieloletnią współpracę otrzymali rodzice. Dzieci nie zapomniały o gościach i obdarowały kwiatami zaproszonych nauczycieli.

Kropelki! Życzymy Wam szczęścia i sukcesów w szkole!