Opieka logopedyczna

Zajęcia logopedyczne mają na celu usprawnianie funkcji warunkujących prawidłowy przebieg nauki mowy, prowadzenie ćwiczeń kształtujących prawidłową wymowę oraz rozumienie wypowiedzi słownych. Zachęcam do współpracy Rodziców dzieci uczęszczających na ćwiczenia.

kontakt: rokitowskamalgorzata84@gmail.com

Małgorzata Rokitowska

Godziny pracy logopedy:

Pon 10:30 – 12:00
Środa 11:30 – 16:30
Czwartek 12:00 – 16:30

Kropelki, Gwiazdeczki

Profilaktyka logopedyczna

Zajęcia mają na celu:

• przeciwdziałanie zaburzeniom mowy oraz czuwanie nad rozwojem mowy i doskonalenie jej,
  • prowadzenie ćwiczeń kształtujących prawidłową mowę poprzez: ćwiczenia ortofoniczne, słuchowe, rytmiczne, usprawniające narządy mowy i artykulacji (gimnastyka buzi i języka oraz ćwiczenia oddechowe).

Obłoczki, Wietrzyki

Terapia logopedyczna

Zajęcia mają na celu:

• usprawnianie narządów artykulacyjnych, przeprowadzanie ćwiczeń oddechowych, rytmizujących oraz kształtujących słuch fonematyczny,
  • wywoływanie głosek sprawiających dzieciom trudność w odpowiedniej kolejności oraz utrwalenie ich prawidłowej wymowy w izolacji,
  • automatyzacja wywołanych głosek w sylabach, wyrazach (w nagłosie, w śródgłosie i w wygłosie), w wyrażeniach, w zdaniach, w rymowankach, w wierszach.

kontakt: mariagabler67@gmail.com

Godziny pracy logopedy:

poniedziałek 7.00-10.30

wtorek 7.00-10.30

piątek 12.30-16.30

Maria Gabler

Nasze działania

Logopedia – zaproszenie…

Pogodne-Przedszkole-logopediaPobierz

Opieka logopedyczna

Głoska (l) i głoska (r), część II.

Głoska (l) i głoska (r) Pliki do pobrania 7. Głoska (l) i głoska (r)Pobierz

Głoski szeregu syczącego. 6. Głoski szeregu syczącegoPobierz

Głoski szeregu szumiącego, część II. Pliki do pobrania

Opieka logopedyczna