Zajęcia taneczne

Marta Gadzinowska – od września instruktorka tańca w Pogodnym Przedszkolu

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 11 lat w swoim rodzinnym mieście Piotrkowie Trybunalskim w Szkole Tańca JAST. Tam zafascynowała się Hip Hopem oraz stawiała swoje pierwsze kroki na zawodach. Od 2016 najpierw jako tancerz, a potem instruktor DNA Dance Studio w Łodzi, zaczęła zdobywać wiele osiągnięć indywidualnych oraz grupowych na zawodach krajowych jak i międzynarodowych m.in. finał Mistrzostw Europy IDO Bremerhaven.

Na bieżąco kształci się warsztatowo w kraju oraz za granicą. Brała lekcje od wielu światowych instruktorów takich jak: Mariusz Kotarski, Luther Brown, Ysabelle Capitulé, Martha Nabwire, Alisa Tsitseronova, Scott Forsyth oraz wiele innych. W 2018 roku uczestniczka programu telewizyjnego World Of Dance z grupą DNA SQUAD. Miała okazję również współpracować na planie teledysków z polskimi artystami m.in. Sylwią Grzeszczak. Pomagała w organizacji jednego z największych obozów tanecznych w Polsce – Hip Hop Dance Camp 2022 oraz 2023.

Od 4 lat jest instruktorem dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, w tym zajmuje się tworzeniem choreografii oraz formacji grupowych.