Zajęcia taneczne

Zajęcia taneczne maja na celu zapoznawanie dzieci z frajdą jaką daje muzyka i ruch. W formie zabawy uczymy prostych elementów tańca i krótkich choreografii. Taka forma nauki ma na celu przede wszystkim sprawić dziecku wiele radości, a następnie przygotować pod względem fizycznym i psychicznym do nauki trudniejszych kroków i figur. Jednocześnie zajęcia te w wyjątkowy sposób urozmaicają czas łącząc funkcję rozwojową z zabawą.

W programie zajęć między innymi:

• improwizacje ruchowe rozwijające poczucie rytmu
  • zabawy taneczne wzmacniające m.in. prawidłową postawę
  • zajęcia doskonalące koordynację ruchów
  • ćwiczenia z zakresu rytmiki

Instruktorka Martyna

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła na zajęciach  w wieku 7 lat. Od tego momentu  taniec stał się jej życiową pasją. Bliski jej sercu jest modern i jazz. Laureatka wielu turniejów. Jej największymi sukcesami są zdobyte wraz z grupą Bezuma Team tytuł Mistrza Europy WADF w kategorii Contemporary Ballet Large Team Juniors, tytuł Mistrza Świata WADF w kategorii Contemporary Ballet Large Team Juniors oraz Vice-Mistrza Świata w kategorii Jazz Large Team Junior.

Zależy jej aby taniec był dla dzieci rozwojem kreatywności, umiejętności  pracy w grupie ale przede wszystkim doskonałą zabawą.

Zajęcia w salach dzieci
Zajęcia w sali sensorycznej