Programy

ZESTAW PROGRAMÓW 2019 / 2020

 

3 LATKI:

 Agnieszka Staszewska – Mieszek,  Mirosława Pleskot „ Kocham Przedszkole” z cyklu „ Plac zabaw” WSiP


4 LATKI:

 Agnieszka Staszewska – Mieszek,  Mirosława Pleskot „ Kocham Przedszkole” WSiP

 

5 LATKI:

– Agnieszka Staszewska – Mieszek,  Mirosława Pleskot „ Kocham Przedszkole” z cyklu „ Plac zabaw”  WSiP

 

6 LATKI:

– Agnieszka Staszewska – Mieszek,  Mirosława Pleskot „ Kocham Przedszkole” WSiP

 

DODATKOWE PROJEKTY, PROGRAMY –  2019/202-

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Udział w …..
Domańska Marzenna

 

  • Konkurs „Pogodynki”
  • Konkurs czytelniczy „Moliki książkowe”
  • „Góra Grosza”
Pellowska Katarzyna
  • Konkurs plastyczny „ Dbam o zdrowie”
Maciejewska Beata
  • Konkurs matematyczny „ Figury przestrzenne”
Kmiecik Iwona
  • Konkurs przyrodniczy z okazji Dnia Ziemi
Woźniak  Marzena
  • Konkurs plastyczny „ Zaczarowany świat”
Gajdziel Malwina
  • Konkurs wielkanocny
Socha Magdalena
  • Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Jestem Polak mały” pod hasłem „ Legendy polskie”
Wasecka Beata
  • Konkurs plastyczny „Zdrowa rodzina”
Maciejewska Patrycja
  • Konkurs plastyczny „ Nasza rodzina”
Agnieszka Łyk
  • „ABC ekonomii”
Paulina Bartkowiak
  • Ogólnopolski konkurs literacki i plastyczny „Serce kapsuły czasu”
Emilia Błach
  • Konkurs recytatorski „Każdy przedszkolak to mały Polak”
  • Konkurs na najciekawszą ozdobę – ludowe ozdoby choinkowe
Sandra Cholewjusz
  • Wymiana pocztówkowe
Izabela Skrzypczak
  • „Kubusiowi Przyjaciele Natury”
Maria Mainitz
  • „Szpikowa Paczka’

 

UDZIAŁ NASZEGO PRZEDSZKOLA W KONKURSACH, IMPREZACH, AKCJACH – 2019 / 2020

Nazwisko i imię nauczyciela Udział w …..
Domańska Marzenna

 

„Witamina dla umysłu i duszy”-program rozwijania zainteresowań czytelniczych

„ Małe Talenty”

Pellowska Katarzyna „Mamo, tato – co Ty na to”
Maciejewska Beata „ Bajkoterapia” – program
Kmiecik Iwona

 

Prelekcja dla rodziców – „ Zrównoważony rozwój Ekosytemu”

„English iseasy” – program – 5- latki

„Głos przyrody”

Woźniak  Marzena „Matematyka na wesoło”
Gajdziel Malwina „ Nie pal przy mnie proszę”
Socha Magdalena Projekt „ Książka”
Wasecka Beata „ Zdrowo i sportowo”
Maciejewska Patrycja „ Pierwsza Pomoc”
Agnieszka Łyk „ Podróże jeża ze Zgierza”
Paulina Bartkowiak Projekt –„ Budowle”
Emilia Błach „ Piękna nasza Polska cała”
Sandra Cholewjusz Projekt –„ Magiczna moc bajek”
Izabela Skrzypczak „ Kochanie przez czytanie”
Maria Mainitz

 

Projekt – „Logorytmika”

Akademia Aquafresh