Z okazji Dnia Teatru ,Teatrzyk „Kaczka Dziwaczka” przygotował dla wszystkich przedszkolaków wyjątkowe przedstawienie – pantomimę klasycznej baśni „Kopciuszek”.
Treść baśni przedstawiana była ruchem, gestem , mimiką twarzy i tańcem.
Przy dźwiękach muzyki klasycznej , na tle wspaniałej dekoracji , przebrani w stroje przygotowane przez rodziców ,mali aktorzy dali popis wspaniałej gry aktorskiej, odwagi i zaangażowania.
Kwiaty , upominki oraz gromkie brawa na stojąco były dowodem na to, że spektakl bardzo się wszystkim podobał 🙂













