Kiermasz świąteczny – grudzień 2023

Serdecznie dziękujemy naszym rodzicom za zebrane fundusze podczas kiermaszu świątecznego, bo dzięki Wam przekazaliśmy 1625, 75 złotych na operację czteroletniej Zosi z miejscowości Lubonieczek. Dziękujemy dzieciom, które wykonały wiele ozdób świątecznych, pracownikom przedszkola za organizację przedsięwzięcia i społeczności przedszkola Calineczka ( otrzymaliśmy od nich ręcznie robione dekoracje świąteczne na nasz kiermasz).

Po raz kolejny udowodniliście Państwo, że nie jest Wam obojętny los innych, utwierdziliście nas w przekonaniu, że jesteście ludźmi wrażliwymi. Niech dobroć wróci do Was podwójnie.

Organizator przedsięwzięcia w Pogodnym Przedszkolu – Izabela Skrzypczak, której też udało się włączyć do akcji: Zespół Szkół im. Kryptologów Poznańskich,Wesołych Sportowców” – Przedszkole nr 5, Szkołę Podstawową Katolicką  nr 6 oraz Przedszkole Publiczne „Calineczkę”.