Teatrzyk „Kaczka Dziwaczka” – „Królowa Śniegu”

„Królowa Śniegu” to kolejne przedstawienie przygotowane przez Gwiazdeczki w ramach projektu teatralnego .

Losy Kaja i Gerdy śledziły z zapartym tchem dzieci z przedszkola oraz rodzice zaproszeni na spotkanie integracyjne. Dzieci tańczyły do utworów muzyki klasycznej, śpiewały piosenki oraz cudnie grały powierzone im role.

Brawo mali artyści !!!

Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć.