„Królowa Śniegu” to kolejne przedstawienie przygotowane przez Gwiazdeczki w ramach projektu teatralnego .
Losy Kaja i Gerdy śledziły z zapartym tchem dzieci z przedszkola oraz rodzice zaproszeni na spotkanie integracyjne. Dzieci tańczyły do utworów muzyki klasycznej, śpiewały piosenki oraz cudnie grały powierzone im role.
Brawo mali artyści !!!
Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć.

















