Specjalne wyróżnienie dla placówki

Otrzymaliśmy droga mailową komunikat takiej treści:

Szanowni Państwo,

informujemy o zdobyciu przez Placówkę wyróżnienia specjalnego w kategorii duże przedszkola w XI Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „ZBIERAJ BATERIEI TELEFONY!”.

Poprzez selektywną zbiórkę odpadów uczniowie Państwa Placówki przyczynili się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Przekazane baterie trafiły do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Biosystem S.A., gdzie zostaną poddane procesom recyklingu i odzysku.

Zgodnie z regulaminem konkursu, otrzymają Państwo kartę podarunkową  w formie elektronicznej. Liczymy, że wybrane przez Placówkę pomoce naukowe (np. książki, płyty, radioodtwarzacz) posłużą Państwa wychowankom do bardziej urozmaiconej i efektywnej edukacji. Otrzymujecie kartę podarunkową o wartości 250 zł.

Zbiórkę dla naszego przedszkola prowadziła Dorota Jachowicz.