Wspieramy Ukrainę

Podczas zbiórki charytatywnej „Luboń dla Ukrainy” zebraliśmy w naszym przedszkolu dary o szacunkowej wadze około 120 kilogramów! Najwięcej było środków higienicznych, artykułów pielęgnacyjnych dla dzieci, gotowych produktów spożywczych i wody. Były też opatrunki, koce i leki.

Rodzice, składamy Wam serdeczne podziękowania za ogromną wrażliwość, otwarte serce, za bezinteresowną chęć czynienia dobra. Dało się odczuć szczodrość Waszych serc w każdej przygotowanej przez Was paczce.  Usłyszeliśmy ostatnio dużo dobrych słów o nas, Polakach. Może wystarczy zacytować słowa ochotnika, który wypowiedział się w mediach społecznościowych: Jesteście moimi braćmi na zawsze… Gotów jestem po końcu wojny każdego uściskać i bardzo, bardzo dziękuję.