Walentynki

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości i również w naszym przedszkolu upłynął na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni.
W tym roku w Walentynki dzieci czekało siedem zadań: połączenie par z bajek, połączenie połączonych serc, tor przeszkód, odkrycie imienia przyszłej miłości, wysłuchanie jak mówi się,, Kocham Cię” w różnych językach, znalezienie swojej walentynkowej kartki grupowej oraz sesja zdjęciowa.
W przedszkolu pojawiła się Walentynkowa Poczta, gdzie można było wysłać kartkę dla lubianej przez siebie osoby. Dzieci przedszkolne szczerze i otwarcie okazują radość, przyjaźń i sympatię w stosunku do innych, a poczta jest tego przykładem.
Na angielskim dzieci dowiedziały się, jakie są walentynkowe zwyczaje, bawiły się z serduszkowym balonem i śpiewały z p. Zuzanną zabawną piosenkę “Skidamarink”.